بازی های دو نفری تعرفه ای
(بازی های سالم و بروز شده) امکانات جانبی (بازی های معیوبِ فنی و از رده خارج)

بازی بیلیارد آنلاین چند نفری دو نفری برخط

شما تعرفه دسترسی به این بازی را پرداخت نکرده اید؛ برای بازیکنانی که تعرفه را پرداخت نکرده اند؛ تبلیغات در بالای صفحه بازی و در خلال بازی نمایش داده میشود. بعد از پرداخت تعرفه؛ صفحه بازی را ببندید و دوباره باز کنید تا تغییرات اعمال شود.
30 روزه - 10,000 تومان
1 روزه - 1,000 تومان
بوسیله دکمه افزودن به سبد خرید میتوانید تعرفه دسترسی به این بازی را پرداخت کنید و برای مدت خریداری شده VIP شوید. بازی بیلیارد آنلاین چند نفری دو نفری برخط
سیستم چت داینامیک برای اتاق های بیلیارد
از اونجایی که تعدادی از کاربران بیلیارد طرفدار چت با سیستم محدود به همبازی هستند؛ و در طرف دیگر؛ تعدادی طرفدار چت با سیستم آزاد و بدون محدودیت هستند؛ و با توجه تعداد کم پلیِر؛ بازیکنان ترجیع میدهند در اتاق شماره 1 باشند چه سیستم چت محدود باشد چه آزاد؛ تصمیم گرفتم سیستم چت داینامیکی برای سالن های بیلیارد بسازیم که هم حالت محدود رو داشته باشه؛ و هم حالت آزاد؛ و کاربر بسته به میل و نظر خودش؛ حالت مورد نظر رو برای استفاده انتخاب کند.
کاربرانی که سیستم چت آزاد را انتخاب میکنند؛ بوسیله دایره قرمز رنگ؛ در اتاق های بازی نمایش داده میشوند. بنابراین اگه شما به حالت چت آزاد وارد سالن شده باشید؛ سایر بازیکنانی که دایره قرمز دارند؛ میتوانند نوشته های شما را ببینند و یا شما نوشته های آنها را ببینید. در غیر اینصورت؛ تنها همبازی ها قادر هستند نوشته های یکدیگر را مشاهده کنند.
CHAT_SYSTEM
جوایز کاپ روز پنج شنبه 23 مرداد
4 هزار پواینت جایزه کاپ پنجشنبه گذشته؛ به آیدی های مقام اولِ کاپ؛ Xx-AliReza_xX و vanesa انتقال داده شد.
جایزه اشتراک گذاری مضاعف برای آیدی vanesa فعال شد.
اما آیدی Xx-AliReza_xX در حال حاضر هیچ سرویس vip فعالی ندارد که اشتراک گذاریِ جایزه بر روی آن فعال شود. بنابراین جایزه اشتراک گذاریِ این کاربر رو نگهمیدارم تا زمانی که سرویس vip فعال در بیلیارد داشته باشند؛ که بر روی اون براشون فعال کنیم.
نیروی ضربت
بدون مقدمه؛ با توجه به اینکه بچه ها بیلیارد همه گوله انرژی هستن و جایی بهتر از سالن های بیلیارد بی سی دی برای تخلیه انرژی خودشون پیدا نمیکنند؛ برای اینکه نتونن نظم لابی رو به هم بزنن؛ من یکسری آیدی بعنوان نیروی ضربت در نظر میگیرم که میتوانند چتِ کاربرانی که در سالن بیش از حد بی ادبی میکنند رو از 1 دقیقه تا 900 دقیقه ببندند.
این بچه ها باید ناشناس باقی بمونند. یعنی خود بچه های swat هم بقیه اعضای گروه رو نباید بشناسن! و هر زمان که هر کدوم لو بره؛ از نیروی ضربتِ سالن کنار گذاشته میشود. یه همکاری ساده هست برای حفظ نظم سالن بیلیارد. بیخود هم بزرگش نکنید که فردا اگه کسی برکنار شد انگار که از ریاست جمهوری کنار رفته باشه و بشه داستان...
(image)
کاپ بیلیارد - 20 مرداد
کاپ بیلیارد بدون جایزه؛ امروز 20 مرداد؛ ساعت 3 بعد از ظهر. مدت زمانِ مسابقه یک ساعت!
سعی میکنیم این چند روز چند مسابقه فشرده برگزار کنیم تا تعدادی آیدی کاپ دار در سالن بیلیارد داشته باشیم!
در آخر هم پنجشنبه یک کاپ طلایی برگزار میکنیم. برای شرکت در کاپ طلایی؛ نیاز به کاپ برنزی دارید!
کاپ طلایی که روز پنجشنبه برگزار شود؛ جایزه "اشتراک گذاری مضاعفِ سرویس VIP کاربر برنده" + "4 هزار پواینت جایزه" دارد.
کاپ طلایی روز پنج شنبه یکبار ساعت 3 بعد از ظهر و یکبار ساعت 11 شب برگزار میشود.
کاربر میتواند هم در کاپ در ساعت 3 شرکت کند و هم در کاپ ساعت 11 و مجموعا 2 کاپ طلا بدست بیاورد.
کاربرانی که در کاپ ساعت 3 موفق به کسب کاپ نشوند میتوانند شانس خود را در کاپ ساعت 11 امتحان کنند.

(image)
برنده مسابقه بیلیارد 19-20 مرداد؛ آیدی vanesa
4 هزار پواینت جایزه بهمراه اشتراک گذاری مضاعف (دو نفر همبازی) برای سرویس vip بیلیارد به شماره 21525 را دریافت کردند.

تعداد بازی های انجام شده در طول 2 ساعت مسابقه؛ 375 بازیِ سالم.
لینک نتایج مسابقه: http://b30d.ir/?id=classic_battle&gid=2&mid=2499
vip هنری - شماره 2
خب ظاهرا بعضی از کاربران زحمتِ با دقت خوندن خبرها رو به خودشون نمیدن؛ و به حرف و نقل های کاربران در اتاق های بازی استناد میکنند. برای مثال یکی از کاربرانِ محترم سایت پیام داده که من سفالگر ماهری هستم و فقط میتونم عکس از سفال هام در پروفایلم قرار بدم و نمیتونم از سفال هام دل بکنم و برای شما ارسال کنم. شما هم بعد از اینکه تصاویر رو گذاشتم به من وی آی پی هنری بدهید.

به هیچ عنوان ما همچین چیزی نگفتیم که هر کس هنرمند باشه اینجا بهش وی ای پی هنری تعلق میگیره.

چیزی که ما گفتیم این هست که اگر کاربر هنرمندی در سایت وجود داشته باشه؛ که یک هنر رو بصورت مستمر پیگیری و دنبال کند؛ و اون شخصِ هنرمند تصاویر کارهاش رو در پروفایلش قرار بدهد تا دوستانش با هنرها و کارهای وِی آشنا بشوند؛ ما هم از پروفایلشون دیدن بعمل خواهیم آورد؛ و در صورتیکه کاراشون توجه ما رو جلب کنه؛ ازشون درخواست خواهیم کرد یک و یا تعدادی از کارهاشون رو یادگاری برای سایت ارسال کنند. و سایت هم بعنوان یک تشکرِ بسیار کوچک؛ یک وی آی پی هنری برای آن کاربر درنظر خواهد گرفت.

مثال هم زدیم؛ گفتیم مانند کاربر rosee که بعد از انجام همه مراحلی که گفتیم؛ بدون اینکه صحبتی از vip هنری کرده باشیم؛ تعدادی از کارهاشون رو برای سایت ارسال کردند.

جایزه نفر اول مسابقه امشب
4 هزار پواینت هم به جایزه نفر اول مسابقه اضافه شد (خرید هایلایت؛ علامت؛ آواتار و...)
جایزه فقط به نفر اول تعلق میگیرد. کاربری که در جدول نتایج با نشان (image) متمایز شده باشد.

نتایج مسابقه در آخرین ثانیه مسابقه توسط کامپیوترِ سرور محاسبه و نمایش داده خواهد شد؛ و مدیریتِ سایت به هیج عنوان نقش و تاثیری در آن نخواهد داشت و پس از اعلام نتایج نیز نتایج به هیچ عنوان تغییر نخواهد کرد. الگوریتم محاسبه نتایج بازی ها در مسابقه بمانند مسابقات قبلی خواهد بود و تغییری نکرده است.
مسابقه بیلیارد - ساعت 11 شب؛ 19 مرداد؛
کادیلاک قدیمیِ مسابقات رو بخاطر بچه ها از گاراژ بیرون آوردیم؛
فردا شب ساعت 11 مسابقه بیلیارد برگزار خواهد شد.
بعد از برگزاری مسابقه و اعلام نتایج؛ نمیخوام شاهد هیچ حرف و حدیثی باشیم؛ همه با علم به اینکه امکان تقلب در مسابقه وجود داره در این مسابقه شرکت خواهیم کرد؛ فرض بر این است که همه متقلب هستند و مسابقه بین گروه کاربران متقلب برگزار میشود. بنابراین شرایط عادلانه خواهد بود. تصور کنید این یک نبردِ کثیف بین خبیث ترین پِلِیرهاست؛
جایزه مسابقه امتیاز اشتراک گذاریِ مضاعفِ vip خواهد بود! یعنی نفر اول مسابقه خواهد توانست سرویس VIP خود را بین 2 نفر از همبازی های خود به اشتراک بگذارد. (در حالت معمول هر بازیکن فقط میتوانید vip خود را بین 1 کاربر دیگر به اشتراک بگذارد؛ اما برنده خواهد توانست vip خود را بین 2 کاربر به اشتراک بگذارد؛ یعنی یک کاربر بیشتر)
نکته: اگر بازیکن برنده؛ vip صورتی باشد؛ ((image) ) یعنی سرویس vip اصلی متعلق به اون نباشد؛ جایزه به دارنده سرویس vip اصلی (سبز رنگ (image) ) خواهد رسید؛ یعنی به شخصی که vip اصلی خود را؛ با فرد برنده به اشتراک گذاشته است.
لینک ثبت نام در مسابقه: http://b30d.ir/?id=classic_battle&mini=1&gid=2&mid=2499
(image)
انتقال پواینت فعال شد. از منوی کاربری وارد بخش انتقال پواینت شوید.
اشتراک گذاری سرویس وی آی پی - شماره 2
این سوال برای برخی از کاربران بوجود آمده که آیا در زمان اشتراک گذاری VIP ؛ مدت زمان اعتبار وی آی پی نصف خواهد شد؟
در پاسخ به این سوال بوجود آمده: در زمان اشتراک گذاری این سرویس؛ به هیچ عنوان مدت زمان اعتبارِ سرویس کم نخواهد شد و تا تاریخ اعتبارِ وی ای پیِ اصلی؛ وی آی پی اشتراک گذاری شده فعال خواهد بود.

(image)