امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نحوه تعیین شروع کننده بازی در بیلیارد جدید
تعیین شروع کننده بازی به این صورت هست که در ابتدای بازی 2 عدد کارت به پشت روی میز قرار داره که روی یکی از کارت ها "تیم الف" و روی کارت دوم "تیمِ ب" نوشته شده.
بازیکنِ "ایجاد کنندهِ میز" با کلیک روی یکی از کارت ها؛ اون رو برمیگردونه و تیمی که روی کارت نوشته شده باشه شروع کننده بازی خواهد بود.

از بازی دوم به بعد؛ شروع کننده بازی؛ برنده بازی قبل خواهد بود.

[تصویر:  attachment.php?aid=11]

[تصویر:  attachment.php?aid=12]

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
 سپاس شده توسط Abolfazl ، Guns N roses
سلام 
من چون یه مدتی نبودم زیاد خبر ندارم
اگه سوال تکراریه عذر میخوام
این بیلیارد جدید کی فعال میشه که بازی کنیم؟
ZENDEGIE SAGI
پاسخ
(2018/06/18، 01:15 AM)SUB-ZERO7 نوشته است: سلام 

سلام؛
قرار بود خیلی زودتر از اینها آنلاین بشه ولی مراحل طراحیش بیشتر از اون چیزی که برآورد کرده بودم وقت گرفته.
فکر میکنم همین روزا دیگه آماده بشه و بشه بازی کرد.

البته من به چند نفری که تو بیلیارد قدیم باشون بازی کردم راجع به این نکته که بیلیارد جدید برای اجرا در مرورگر نیاز به کارت گرافیکِ جدید داره توضیح دادم. یه تکنولوژی جدیدتر هست که برای کامپیوترها و لپ تاپ های جدیدتر طراحی شده تا چندین سال آینده از دور خارج نشه.
فکر میکنم کارت های گرافیکی که از 2014 به اینور ساخته شده باشن بتونن بازی رو اجرا کنن. یعنی اگه سیستم یا لپ تاپ رو قبل از 2014 - (4 سال پیش) خریده باشی ممکنه با مرورگر نتونی وارد بازی بشی. ممکن هم هست با آپدیت درایور کارت گرافیکِ قدیمی بشه وارد شد.

برای اونایی که سیستم یا لپ تاپشون قدیمی هست یک نسخه نصبی (یعنی روی ویندوز نصب میشه و نیازی به مرورگر نداره) هم میسازم بعد از تموم شدنِ این.

برای اینکه بفهمید سیستم یا لپ تاپتون میتونه بیلیارد جدید رو اجرا کنه یا نه؛ میتونید با Chrome به این لینک برید که یک آکواریوم رو با استفاده از همون تکنولوژی که من تو ساخت بیلیارد جدید استفاده کردم نشون میده!
اگه بدونِ گیر آکواریوم تو مرورگر نمایش داده میشه یعنی بیلیارد جدید هم براتون اجرا میشه.
http://webglsamples.org/aquarium/aquarium.html
اگه نه باید صبر کنید تا یه نسخه نصبی برای ویندوز هم بسازم که مرورگر نخواد و با کارت گرافیک های قدیمی هم کار کنه.
پاسخ
(2018/06/18، 07:06 AM)administrator نوشته است:
(2018/06/18، 01:15 AM)SUB-ZERO7 نوشته است: سلام 

سلام؛
قرار بود خیلی زودتر از اینها آنلاین بشه ولی مراحل طراحیش بیشتر از اون چیزی که برآورد کرده بودم وقت گرفته.
فکر میکنم همین روزا دیگه آماده بشه و بشه بازی کرد.

البته من به چند نفری که تو بیلیارد قدیم باشون بازی کردم راجع به این نکته که بیلیارد جدید برای اجرا در مرورگر نیاز به کارت گرافیکِ جدید داره توضیح دادم. یه تکنولوژی جدیدتر هست که برای کامپیوترها و لپ تاپ های جدیدتر طراحی شده تا چندین سال آینده از دور خارج نشه.
فکر میکنم کارت های گرافیکی که از 2014 به اینور ساخته شده باشن بتونن بازی رو اجرا کنن. یعنی اگه سیستم یا لپ تاپ رو قبل از 2014 - (4 سال پیش) خریده باشی ممکنه با مرورگر نتونی وارد بازی بشی. ممکن هم هست با آپدیت درایور کارت گرافیکِ قدیمی بشه وارد شد.

برای اونایی که سیستم یا لپ تاپشون قدیمی هست یک نسخه نصبی (یعنی روی ویندوز نصب میشه و نیازی به مرورگر نداره) هم میسازم بعد از تموم شدنِ این.

برای اینکه بفهمید سیستم یا لپ تاپتون میتونه بیلیارد جدید رو اجرا کنه یا نه؛ میتونید با Chrome به این لینک برید که یک آکواریوم رو با استفاده از همون تکنولوژی که من تو ساخت بیلیارد جدید استفاده کردم نشون میده!
اگه بدونِ گیر آکواریوم تو مرورگر نمایش داده میشه یعنی بیلیارد جدید هم براتون اجرا میشه.
http://webglsamples.org/aquarium/aquarium.html
اگه نه باید صبر کنید تا یه نسخه نصبی برای ویندوز هم بسازم که مرورگر نخواد و با کارت گرافیک های قدیمی هم کار کنه.
بله ممنون از توضیحات کاملت 
ایشالا که موفق باشی ولی اینجور که معلومه واسه من کار نمیکنه
فقط در مورد اون نسخه نصبی که میگی
اون نسخه آنلاینه؟ یعنی میشه با بچه های اینجا بازی کرد؟ یا همینجوری واسه اینه که خودمون با خودمون بازی کنیم؟

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

ZENDEGIE SAGI
پاسخ
(2018/06/19، 12:21 AM)SUB-ZERO7 نوشته است: فقط در مورد اون نسخه نصبی که میگی
اون نسخه آنلاینه؟ یعنی میشه با بچه های اینجا بازی کرد؟ یا همینجوری واسه اینه که خودمون با خودمون بازی کنیم؟

طراحی سرور و سایت که دیگه آخراشه و تقریبا تموم شده. بعد از اینکه سایت راه بیافته 2 نسخه دیگه هم ازش میسازم. یکی که روی ویندوز نصب میشه؛ یک نسخه هم روی گوشی های اندروید.
هر دو آنلاینِ و همشون به یه سرور وصل میشن. ینی میتونی یه آیدی تو مثلا با گوشی بیاری؛ یه آیدیتو با نسخه نصبی؛ یا اصلا سیستم جدید بگیری بعدا و با مرورگر بیای.
پاسخ
 سپاس شده توسط Abolfazl
(2018/06/19، 06:18 AM)administrator نوشته است:
(2018/06/19، 12:21 AM)SUB-ZERO7 نوشته است: فقط در مورد اون نسخه نصبی که میگی

طراحی سرور و سایت که دیگه آخراشه و تقریبا تموم شده. بعد از اینکه سایت راه بیافته 2 نسخه دیگه هم ازش میسازم. یکی که روی ویندوز نصب میشه؛ یک نسخه هم روی گوشی های اندروید.
هر دو آنلاینِ و همشون به یه سرور وصل میشن. ینی میتونی یه آیدی تو مثلا با گوشی بیاری؛ یه آیدیتو با نسخه نصبی؛ یا اصلا سیستم جدید بگیری بعدا و با مرورگر ب
ممنون 
و منتظر اون نسخه نصبی هستیم
حالا اگه شد حد اقل تا قبل اینکه اون نسخه نصبی رو میسازی این بیلیارد قدیمیه رو هی بذار یه پارت پارتی بعضی وقتها بازی کنیم
ZENDEGIE SAGI
پاسخ
(2018/06/20، 12:19 AM)SUB-ZERO7 نوشته است: حالا اگه شد حد اقل تا قبل اینکه اون نسخه نصبی رو میسازی این بیلیارد قدیمیه رو هی بذار یه پارت پارتی بعضی وقتها بازی کنیم

باشه تا وقتی نسخه نصبی آماده بشه و مطمئن بشمهمه میتونن وارد بیلیارد جدید بشن؛ بیلیارد قدیمی رو آنلاین نگه میدارم.
ولی اون ویندوز ایکس پی مال سال 2003 هست؛ خیلی قدیمیه. با یه ویندوز هفت عوضش کن شاید تونستی بیای.
پاسخ
(2018/06/21، 07:09 PM)administrator نوشته است:
(2018/06/20، 12:19 AM)SUB-ZERO7 نوشته است: حالا اگه شد حد اقل تا قبل اینکه اون نسخه نصبی رو میسازی این بیلیارد قدیمیه رو هی بذار یه پارت پارتی بعضی وقتها بازی کنیم

باشه تا وقتی نسخه نصبی آماده بشه و مطمئن بشمهمه میتونن وارد بیلیارد جدید بشن؛  بیلیارد قدیمی رو آنلاین نگه میدارم.
ولی اون ویندوز ایکس پی مال سال 2003 هست؛ خیلی قدیمیه. با یه ویندوز هفت عوضش کن شاید تونستی بیای.

ممنون
من کلا سیستمم قدیمیه اینقدر قدیمی که ویندوز هفت رو هم نمیکشه یه بار نصب کردم همش هنگ میشد قفل میشد یه وضعی بود
این شد که دیگه دوباره ایکس پی نصب کردم
ZENDEGIE SAGI
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان