امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکلات بازی
سلام ادمین جان یه سری نکات تو بازی  هست که باید رفع بشه

اول از همه سرعت چوب هست الان جوری هست که اگه توپ و به حالتی عرضی به میز بزنی خیلی کم میاد عقب و این یعنی سرعت چوب به شدت پایینه باید رفع بشه

دوم این که من میز ایجاد میکردم حریف میومد اما بازی استارت نمیشد خیلی مواقع

سوم این که چرا نمیشه رو حریف کلیک کرد و با همونی که میخایم بازی کنیم

Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط administrator
(2018/06/26، 11:13 AM)amin نوشته است: سلام ادمین جان یه سری نکات تو بازی  هست که باید رفع بشه

اول از همه سرعت چوب هست الان جوری هست که اگه توپ و به حالتی عرضی به میز بزنی خیلی کم میاد عقب و این یعنی سرعت چوب به شدت پایینه باید رفع بشه

دوم این که من میز ایجاد میکردم حریف میومد اما بازی استارت نمیشد خیلی مواقع

سوم این که چرا نمیشه رو حریف کلیک کرد و با همونی که میخایم بازی کنیم

Heart

سلام؛ ببخشید دیر جواب میدم.

آره من خودمم با رامین فکر کنم بازی که کردم موقع ایت میخواستیم نمایشی بزنیم که قدرت چوب برای ضربات نمایشی کافی نبود. در واقع بسختی میشه با این چوب ضربات نمایشی زد؛ یا اصلا نمیشه. این ضعیف ترین چوبِ بازی هست که بازیکن بازی رو با اون شروع میکنه.

استارت بازی باگ داره که رفع خواهد شد؛ قاعدتا باید بعد از اینکه حریف جایگاه رو گرفت و اعلام آمادگی برای شروع بازی کرد؛ بازی شروع بشه.

تو این بیلیارد امکان درخواست بازی فرستادن نداریم. بازیکنی که میخواد بازی کنه باید یه میز ایجاد کنه و منتظر حریف بمونه و یا بره رو یکی از میزهایی که منتظر حریف هست.البته این سیستم شروع بازی برای الان که سالن خلوت هست و کسی نیست جالب نیست. ولی این بهترین حالتی هست که کمترین مزاحمت از طریق ارسال درخواست بازی در لابی بوجود بیاد.
پاسخ
سلام؛
ی چند مورد رو از باگ و مشکلات بازی:
1- سرعت چوب واقعا پایین هست و اصلا نمیشه ضربات قدرتی زد!
2- زمانی که ته چوب رو بالا میاریم باید به صورت اریب باشه نه صاف!
3- زمانی که افه چپ و راست میدیم کلا توپ هدف الکی میچرخه دور خودش!
4- چند باری دیدم که توپ وقتی به دو تا باندپشت سر هم میخوره برمیگرده به باند اولی که خورده که غیر ممکن هست!
5- ی مورد دیگه هم که دیدم این بود که بازی به 20 ثانیه قبل برمیگرده!
6- نمیدونم برای دوستان دیگه هم اتفاق افتاده یا نه! ی دفعه خط کش بازی به جای این که تو مسیر خودش چرخش کنه برعکس این افتاق میوفته. منظورم اینه که زمانی که نشان گر موس رو به پایین میاریم خط کش به جای این که بیاد پایین میره بالا!
پاسخ
(2018/06/30، 08:07 AM)Guns N roses نوشته است: سلام؛
4- چند باری دیدم که توپ وقتی به دو تا باندپشت سر هم میخوره برمیگرده به باند اولی که خورده که غیر ممکن هست!
6- نمیدونم برای دوستان دیگه هم اتفاق افتاده یا نه! ی دفعه خط کش بازی به جای این که تو مسیر خودش چرخش کنه برعکس این افتاق میوفته. منظورم اینه که زمانی که نشان گر موس رو به پایین میاریم خط کش به جای این که بیاد پایین میره بالا!

احیانا مشکل بالا پایین رفتن خط کش تو فایرفاکس اتفاق میافته؟
پاسخ
(2018/06/30، 08:37 PM)administrator نوشته است:

دقیقا از فایرفاکس استفاده کردم :دی
پاسخ
(2018/07/01، 12:51 AM)Guns N roses نوشته است:
(2018/06/30، 08:37 PM)administrator نوشته است:

دقیقا از فایرفاکس استفاده کردم :دی

اگه بتونی دقیقا با همون سیستم؛ اینبار با گوگل کروم بیای و تست کنی و نتیجه رو بگی خیلی خوب میشه.
پاسخ
بعضی وقتا که توپ سفید چسپیده به میز اون خط سفیدش از بین میره و باگ میشه

بعضی وقتا که توپ سفید میره تو سولاخ بعد که میخای جاشو عوض کنی باگ میشه و کلا نمیشه زد با گوگل کروم تست کردم برسی کنید
پاسخ
 سپاس شده توسط mahammad ، administrator
Star 
[quote pid='55' dateline='1530077655']

آره من خودمم با رامین فکر کنم بازی که کردم موقع ایت میخواستیم نمایشی بزنیم که قدرت چوب برای ضربات نمایشی کافی نبود. در واقع بسختی میشه با این چوب ضربات نمایشی زد؛ یا اصلا نمیشه. این ضعیف ترین چوبِ بازی هست که بازیکن بازی رو با اون شروع میکنه.

استارت بازی باگ داره که رفع خواهد شد؛ قاعدتا باید بعد از اینکه حریف جایگاه رو گرفت و اعلام آمادگی برای شروع بازی کرد؛ بازی شروع بشه.

تو این بیلیارد امکان درخواست بازی فرستادن نداریم. بازیکنی که میخواد بازی کنه باید یه میز ایجاد کنه و منتظر حریف بمونه و یا بره رو یکی از میزهایی که منتظر حریف هست.البته این سیستم شروع بازی برای الان که سالن خلوت هست و کسی نیست جالب نیست. ولی این بهترین حالتی هست که کمترین مزاحمت از طریق ارسال درخواست بازی در لابی بوجود بیاد.
[/quote]

سلام روز بخیر

• قدرت ضربه چوب عادی در حد نرمال باشه بهتره الان خیلی پایینه
دیگه مابقی چوبا قدرت بالاتر داشته باشن و به ترتیب ارزششون پاور-دقت-اسپین و ... رو هر چوب لول بالاتری داشته باشه بهتره بنظرم

• اسپین هم درست کار نمیکنه

• دکمه Space هم دیگه کار نمیکنه برای نگه داشتن خط که اسپین یه زاویه بخوایم بدیم

• تنظیم دقیق نمیشه کرد اگه یه گزینه کنار میز باشه بشه اونو انتخاب کرد که تنظیم دقیق بدیم قبل از ضربه بهتر میشه
    مثل همون نگه داشتن دکمه space که اسپین رو تنظیم میکنیم و جهت رو تغییر میدیم یه گزینه هم باشه که تنظیم دقیق کنیم بعد تایید رو بزنیم و بعدش ضربه بزنیم

• قوانین پیتوک اجرا نمیشه

• بعد از اتمام بازی باید انصراف بزنیم و دوباره بیایم روی میز
    اگه بعد از تموم شدن بازی یه گزینه باشه برای درخواست بازی برگشت بهتره

• یه مورد هم الان پیش اومد پیتوک به باند که چسبید برای ضربه بعدی خطکش نیومد و ضربه زده نمیشد گیر میکرد کلا

خالی از هر چه که هست میشم
از زمین سرد خاکی تا نگاهی عاشقانه

پاسخ
 سپاس شده توسط Ye_Doust ، administrator
(2018/07/06، 08:51 AM)alireza نوشته است: [quote pid='55' dateline='1530077655']

سلام روز بخیر

• قدرت ضربه چوب عادی در حد نرمال باشه بهتره الان خیلی پایینه
دیگه مابقی چوبا قدرت بالاتر داشته باشن و به ترتیب ارزششون پاور-دقت-اسپین و ... رو هر چوب لول بالاتری داشته باشه بهتره بنظرم

• اسپین هم درست کار نمیکنه

• دکمه Space هم دیگه کار نمیکنه برای نگه داشتن خط که اسپین یه زاویه بخوایم بدیم

• تنظیم دقیق نمیشه کرد اگه یه گزینه کنار میز باشه بشه اونو انتخاب کرد که تنظیم دقیق بدیم قبل از ضربه بهتر میشه
    مثل همون نگه داشتن دکمه space که اسپین رو تنظیم میکنیم و جهت رو تغییر میدیم یه گزینه هم باشه که تنظیم دقیق کنیم بعد تایید رو بزنیم و بعدش ضربه بزنیم

• قوانین پیتوک اجرا نمیشه

• بعد از اتمام بازی باید انصراف بزنیم و دوباره بیایم روی میز
    اگه بعد از تموم شدن بازی یه گزینه باشه برای درخواست بازی برگشت بهتره

• یه مورد هم الان پیش اومد پیتوک به باند که چسبید برای ضربه بعدی خطکش نیومد و ضربه زده نمیشد گیر میکرد کلا

[/quote]

سلام کاملا با حرفای علیرضا موافقم و این ایرادات تو بازی رفع بشن عالی میشه
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
Exclamation 
سلام آقای رضوی لطفا این باگ رو درست کنین 
موقعی که ایت رو زدی و میخواد بازی تموم شه و امتیاز بده طرف مقابل سریعا انصراف میزنه و امتیازی ثبت نمیشه انگار بازی صورت نگرفته اصلا
بعضی از دوستان از این باگ سواستفاده میکنن  Exclamation Exclamation Exclamation
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان