امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکلات بازی
(2018/07/06، 06:09 PM)Ye_Doust نوشته است: سلام آقای رضوی لطفا این باگ رو درست کنین 
موقعی که ایت رو زدی و میخواد بازی تموم شه و امتیاز بده طرف مقابل سریعا انصراف میزنه و امتیازی ثبت نمیشه انگار بازی صورت نگرفته اصلا
بعضی از دوستان از این باگ سواستفاده میکنن  Exclamation Exclamation Exclamation

من روی این موضوع فکر کردم و به این نتیجه رسیدم که در زمانیکه؛ طرف مقابل؛ وسط بازی یا نزدیک به آخرای بازی "انصراف" میده؛
یه پنجره رو میز طرف مقابل با این متن برای مثال نمایش داده باشه که:

حریف شما از بازی انصراف داد؛ آیا تمایل دارید تکنفره به بازی ادامه دهید تا امتیاز کامل بازی را دریافت کنید یا خیر؟

و اگه طرف دکمه "ادامه" رو بزنه؛ یکنفره میز رو جمع میکنه و ایت رو دوبل یا غیر دوبل میزنه و امتیاز کامل رو میگیره.

این سیستم رو بزودی جاسازی میکنم تو بازی.
پاسخ
(2018/07/04، 10:59 AM)amin نوشته است: بعضی وقتا که توپ سفید چسپیده به میز اون خط سفیدش از بین میره و باگ میشه

بعضی وقتا که توپ سفید میره تو سولاخ بعد که میخای جاشو عوض کنی باگ میشه و کلا نمیشه زد با گوگل کروم تست کردم برسی کنید

درسته زمانیکه توپ در دست هست و توپ سفید رو میکشیم روی توپ های رنگی یک چهارم هنگ میکنه. حتما درستش میکنم.
پاسخ
(2018/07/07، 05:09 PM)administrator نوشته است:
(2018/07/06، 06:09 PM)Ye_Doust نوشته است: سلام آقای رضوی لطفا این باگ رو درست کنین 
موقعی که ایت رو زدی و میخواد بازی تموم شه و امتیاز بده طرف مقابل سریعا انصراف میزنه و امتیازی ثبت نمیشه انگار بازی صورت نگرفته اصلا
بعضی از دوستان از این باگ سواستفاده میکنن  Exclamation Exclamation Exclamation

من روی این موضوع فکر کردم و به این نتیجه رسیدم که در زمانیکه؛ طرف مقابل؛ وسط بازی یا نزدیک به آخرای بازی "انصراف" میده؛
یه پنجره رو میز طرف مقابل با این متن برای مثال نمایش داده باشه که:

حریف شما از بازی انصراف داد؛ آیا تمایل دارید تکنفره به بازی ادامه دهید تا امتیاز کامل بازی را دریافت کنید یا خیر؟

و اگه طرف دکمه "ادامه" رو بزنه؛ یکنفره میز رو جمع میکنه و ایت رو دوبل یا غیر دوبل میزنه و امتیاز کامل رو میگیره.

این سیستم رو بزودی جاسازی میکنم تو بازی.
بسیار عالی Shy
پاسخ
 سپاس شده توسط administrator

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان