امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خسته شدیم
پس کی نسخه اصلی بازی اراعه میشه خسته شدیم بیلیارد که باگه خاصی نداره تبلیغ کن شلوغ شه ادمین جااان Sad
پاسخ
 سپاس شده توسط administrator
(2018/07/18، 12:07 PM)amin نوشته است: پس کی نسخه اصلی بازی اراعه میشه خسته شدیم بیلیارد که باگه خاصی نداره تبلیغ کن شلوغ شه ادمین جااان Sad

امین جان قوانینش هنوز کامل نشده؛ فروشگاه و سوئیچ ها هم هنوز رو سایت قرار نگرفته. نسخه موبایل هم کامل نشده که بشه بذاریم تو مارکت.  Big Grin
پاسخ
ی پیشنهاد!
اگه امکان داشته باشه گرافیک بازی رو به چند دسته تقسیم کرد که کسی که سیستم بالایی نداشته باشه هم بتونه بازی کنه و ب طور مثال بازی برای همه سبک تر اجرا بشه خیلی عالی میشه چون من خودم ی 2 هفته ای هست که اصلا لوگین نداشتم اما واقعا این ی پاشنه آشیله! ی راهی براش پیدا کن حتما!
پاسخ
(2018/07/21، 10:19 AM)Guns N roses نوشته است: ی پیشنهاد!
اگه امکان داشته باشه گرافیک بازی رو به چند دسته تقسیم کرد که کسی که سیستم بالایی نداشته باشه هم بتونه بازی کنه و ب طور مثال بازی برای همه سبک تر اجرا بشه خیلی عالی میشه چون من خودم ی 2 هفته ای هست که اصلا لوگین نداشتم اما واقعا این ی پاشنه آشیله! ی راهی براش پیدا کن حتما!

الان دقیقا بازی چطوری برای شما اجرا میشه؟ همون اول مینویسه سیستم شما ضعیف هست و نمیتونی اصلا وارد بشی؟ یا وارد میشی ولی گیر میکنه؟
پاسخ
فکر نکنم اونقدرام سیستم قوی ای بخواد.
من با لپ تاپ Dell 6 سال پیش هم تست کردم میشد بازی کرد.
پاسخ
من با کروم اصلا بازی نکردم و نمیدونم مشکل از موزیلا هست یا نه اما سرعت حرکت توپا کمی مشکل داره و اینکه توپ ها وقتی افه چپ و راست میدی خیلی دور میزنه که واقعا غیرطبیعی هست.
در کل منظورم از این حرفی که زدم این بود که مثل چندتا دیگه از بازی های آنلاین دو حالت بازی وجود داشته باشه یکی با گرافیک بالا و یکی با گرافیک و انیمیشن کمتر که هم سرعت بالاتری داشته باشه هم بازی راحت تر اجرا بشه!
اینم بگم من دوهفته هست آنلاین نشدم شاید تو این دو هفته ی تغییراتی ایجاد شده باشه که من ازش اطلاع نداشته باشم و سرعت بازی خوب شده باشه! این متنی که نوشتم مربوط به دوهفته پیش بود که بعد از اون آنلاین نشدم!
پاسخ
(2018/07/21، 11:16 AM)Guns N roses نوشته است: من با کروم اصلا بازی نکردم و نمیدونم مشکل از موزیلا هست یا نه اما سرعت حرکت توپا کمی مشکل داره و اینکه توپ ها وقتی افه چپ و راست میدی خیلی دور میزنه که واقعا غیرطبیعی هست.
در کل منظورم از این حرفی که زدم این بود که مثل چندتا دیگه از بازی های آنلاین دو حالت بازی وجود داشته باشه یکی با گرافیک بالا و یکی با گرافیک و انیمیشن کمتر که هم سرعت بالاتری داشته باشه هم بازی راحت تر اجرا بشه!
اینم بگم من دوهفته هست آنلاین نشدم شاید تو این دو هفته ی تغییراتی ایجاد شده باشه که من ازش اطلاع نداشته باشم و سرعت بازی خوب شده باشه! این متنی که نوشتم مربوط به دوهفته پیش بود که بعد از اون آنلاین نشدم!

ببین یه کاری کن. با کروم تست کن؛ احتمالا با کروم مشکلت حل بشه.

اما اگه نشد حالا که تا الان صبر کردید یه مدت دیگه هم صبر کن تا نسخه موبایلش رو کامل کنم و بذارم تو مارکت!

که نهایت اگه با سیستمت دیدی نمیتونی بیای؛ با موبایل بیای.
پاسخ
روی سیستم نرمال با مرورگر موزیلا و کروم تست شده بنظرم روی هر دو مرورگر (به روز) جواب میده ولی بازم کاربرای دیگه باید تست کنن با مرورگر کروم هم بیان اگه همون مشکلات براشون بود برای سیستمشونه
تا حدی هم سرعت بازی مربوط به سرور میشه ولی الان خیلی بهتر شده و تا حدودی برطرف شده و دیگه هنگی نداره

مورد چرخش طولانی شارها با اسپین دادن هم برطرف شده چرخشش نرمال شده
خالی از هر چه که هست میشم
از زمین سرد خاکی تا نگاهی عاشقانه

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان