امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اسکرین شات از محیط لابی و میزبازی
اسکرین شات از محیط لابی
[تصویر:  attachment.php?aid=4]
اسکرین شات از میز بازی
[تصویر:  attachment.php?aid=5]
اسکرین شات از فروشگاه (اصلِ بازی کاملا رایگانِ همونطور که قرار بود؛ تو فروشگاه اقلام زیباسازی و افزایش قدرت و چیزای غیر ضروریِ زیادی وجود داره)
[تصویر:  attachment.php?aid=6]

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
 سپاس شده توسط Guns N roses
به نظر میاد  نسبت به بیلیارد قبلی امکانات پیچیده تر و بیشتری داره.
پاسخ
 سپاس شده توسط administrator
(2018/06/14، 10:14 AM)Abolfazl نوشته است: به نظر میاد  نسبت به بیلیارد قبلی امکانات پیچیده تر و بیشتری داره.

سلام، منم همینطور فکر میکنم!

* فقط ای کاش میشد با همون یوزر و پسورد قدیم دوباره بازی کرد!
پاسخ
 سپاس شده توسط administrator ، Abolfazl
آدرس سایت بیلیارد جدید "BabaBilliard.com" (بابا بیلیارد دات کام) هست.

اینجا؛ ینی بی سی دی هم که پشتیبانیِ همون بابا بیلیارد هست. یعنی ادمین؛ مدیر؛ پلیس و... تو خودِ بابا بیلیارد حضور ندارن.

از اونجایی که اشتباهات بی سی دی رو نمیخوایم تو سایت جدید تکرار کنیم اصلا ادمین وارد فضا و دنیای بازی نمیشه. همینجا تو بی سی دی فقط حضور دارم. مدیر؛ پلیس و بقیه هم که در آینده بالاخره اضافه میشن همینطور. اونجا همه بازیکن هستن و قرار نیست یه کاربر با برچسب مدیرو؛ ادمینو؛ پلیسو این چیزا بیاد به بقیه زور بگه...
پاسخ
 سپاس شده توسط Guns N roses
جالبه. ولی امیدوارم با وجود نبودن پلیس و ادمین و..... کاربرا ادب و احترام رعایت کنند. نه اینکه سواستفاده کنند از محیط ازاد بیلیارد جدید
پاسخ
(2018/06/14، 09:29 AM)administrator نوشته است: اسکرین شات از محیط لابی
[تصویر:  attachment.php?aid=4]
اسکرین شات از میز بازی
[تصویر:  attachment.php?aid=5]
اسکرین شات از فروشگاه (اصلِ بازی کاملا رایگانِ همونطور که قرار بود؛ تو فروشگاه اقلام زیباسازی و افزایش قدرت و چیزای غیر ضروریِ زیادی وجود داره)
[تصویر:  attachment.php?aid=6]

ادمین جان تاریخ دقیق اجرای نهایی بازی رو اعلام کنید الان چند ماه منتظریم لطفا یه تاریخ دقیق بدید
پاسخ
 سپاس شده توسط administrator
(2018/07/03، 10:41 AM)amin نوشته است: ادمین جان تاریخ دقیق اجرای نهایی بازی رو اعلام کنید الان چند ماه منتظریم لطفا یه تاریخ دقیق بدید

امین جان واقعا از اینکه چند ماه از موعدی که تعیین کرده بودم گذشته و بازی هنوز آماده نشده شرمنده شدم و جای هیچ عذر و بهانه ای هم نیست.
من حداکثر تلاشم رو بکار گرفتم تا زودتر آماده باشه ولی واقعا طراحی بعضی قسمت های بازی به شکلی که یه بازیکنِ حرفه ای بیلیارد رو تا حدی کمی راضی کنه کار آسونی نبود و باید هر بخش با وسواس بیشتری طراحی میشد.
خیلی به پایان کار نزدیک هستیم ولی نمیتونم بگم دقیقا چقدر.  Confused
امشب آپدیت قسمت های مربوط به خرید آواتار و هایلایت رو هم به بازی اضافه میکنم.
پاسخ
 سپاس شده توسط amin

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان